در گذشته و طول تاریخ موهبت ها و جذابیت هایی وجود داشته اند که امروزه متاسفانه رنگ خرافات به خود گرفته اند. البته ما انسان ها نیز در ایجاد این نگرش ها بی تقصیر نبوده ایم. علوم قرآنی که هدیه خداوند بر ما مسلمانان است از جمله معجزات زیبای قرآنی است. بارها و بارها معجزه قرآن را به شیوه محاسبات قرآنی در زندگی خود تجربه کرده ایم و خطرات زیادی را به وسیله علوم قرآنی از خود دفع نموده ایم.
این مسئله باعث شد که با همکاری دوستان توانمند مهندسمان به فکر ایجاد راهی برای سهیم کردن مردم عزیز با این علوم شریف قرآنی بیافتیم. بدین ترتیب تصمیم گرفتیم تا سامانه ای را برای انجام این امر راه اندازی کنیم. با همفکری و رجوع به قرآن نام حدید را برای این سامانه انتخاب کردیم. امید داریم تا با عنایت خداوند همانگونه که در قرآن می فرماید منافع کثیری در حدید برای انسان هاست، سامانه حدید نیز برای تک تک عزیزان پر منفعت باشد.

لَقَدْ أَرْسَلْنَا رُسُلَنَا بِالْبَيِّنَاتِ وَأَنْزَلْنَا مَعَهُمُ الْكِتَابَ وَالْمِيزَانَ لِيَقُومَ النَّاسُ بِالْقِسْطِ ۖ وَأَنْزَلْنَا الْحَدِيدَ فِيهِ بَأْسٌ شَدِيدٌ وَمَنَافِعُ لِلنَّاسِ وَلِيَعْلَمَ اللَّهُ مَنْ يَنْصُرُهُ وَرُسُلَهُ بِالْغَيْبِ ۚ إِنَّ اللَّهَ قَوِيٌّ عَزِيزٌ
(همانا ما پیامبران خود را با دلایل روشن فرستادیم و با آنان کتاب و ترازو [ی تشخیص حق از باطل] نازل کردیم تا مردم به عدالت بر خیزند، و حدید را که در آن برای مردم قوت و نیرویی سخت و سودهایی است، فرود آوردیم و تا خدا مشخص بدارد چه کسانی او و پیامبرانش را در غیاب پیامبران یاری می دهند؛ یقیناً خدا نیرومند و توانای شکست ناپذیر است.)


گروه حدید متشکل شده است از:

  • تیم برنامه نویسی سرور
  • تیم برنامه نویسی اندروید
  • گروه توسعه و نوآوری
  • گروه UI/UX
  • گروه پشتیبانی و اپراتور
  • گروه اساتید علمی
  • گروه مدیران

قدم بعدی:
امیدواریم که با عنایت خداوند منّان و حمایت شما عزیزان هر روزه شاهد پیشرفت روزافزون سامانه حدید و استقبال و توجه بیشتر شما عزیزان از آن باشیم و سرویس های متنوع دیگری را خدمت شما عزیزان ارائه کنیم.